Bine aţi venit! ! X
* Pentru acces full te rugăm să te Întregistrezi sau să te Autentifici.
* Pe această comunitate se oferă support în domeniul respectiv.
* Nu folosiţi limbaj vulgar pe forum !
Vă mulţumim că aţi ales această comunitate!

Ghid Metin2 – Cum sa faci yang in cel mai rapid mod posibil fara hack de yang sau alte chestii ilegale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ghid Metin2 – Cum sa faci yang in cel mai rapid mod posibil fara hack de yang sau alte chestii ilegale

Mesaj Scris de deadmau5sv la data de Dum Dec 30, 2012 3:31 pm

M-am gandit sa postez un ghid despre yang. Stiu ca majoritatea jucatorilor Metin2, la un moment dat intra intr-o criza de yang.
1. Comertul

Intrati pe un canal mai aglomerat(de obicei CH1 e cel mai aglomerat) si va uitati la preturile puse de playeri la diverse iteme. Le cumparati pe cele mai ieftine, si le vindeti cu un pret mai mare.

De obicei jucatorii mai noi nu prea nimeresc preturile, si s-ar putea ca pretul sa fie un favoarea voastra.
2. D.T.

Un jucator experimentat poate iesi din turnul demonilor cu peste 1 000 000(1kk) pe zi. Apropo.. in Turnul Demonilor (D.T.) puteti intra doar daca aveti lv 40. D.T. se afla in mijlocul Templului din Valea Seungryong.
3. Metine si monstri

Metinele de nivelul vostru ofera mai multe iteme decat oricare altul. Iar itemul primit, il puteti vinde. Tot asa e si cu monstri.

4. Un cont de nivel mai mic

Ei bine… un cont de nivel mai mic, v-ar prinde bine, deoarece, nu numai ca veti economisi timp la magazin, ci veti face rost si de medalii de cal, pe care le puteti vinde. La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal.
5. Item-Shop-ul ar fi o solutie

Probabil v-ati saturat si voi de playerii care se tin dupa voi si fura yangul. Ei bine in item shop s-a adaugat un item special care strange yangul automat. Merita cumparat.

Asta e tot. Sper ca v-a fost de ajutor. winking Ghid Metin2 Cum sa faci yang in cel mai rapid mod posibil fara hack de yang sau alte chestii ilegale bounce bounce bounce

deadmau5sv
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 30/12/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Ghid Metin2 – Cum sa faci yang in cel mai rapid mod posibil fara hack de yang sau alte chestii ilegale

Mesaj Scris de biabix la data de Mier Iun 26, 2013 6:41 am

foarte bun ghid
biabix
Nivel 1
Nivel 1

Data de inscriere : 26/06/2013

Sus In jos

Re: Ghid Metin2 – Cum sa faci yang in cel mai rapid mod posibil fara hack de yang sau alte chestii ilegale

Mesaj Scris de pistolaru11 la data de Vin Aug 16, 2013 11:15 am

Bun ghidul

pistolaru11
Membru VIP
Membru VIP

Data de inscriere : 25/07/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de djcannabis la data de Mier Aug 28, 2013 3:22 pm

Chiar folositor , pentru cei incepatori

djcannabis
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 28/08/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de iftw la data de Dum Noi 24, 2013 5:58 am

copy-paste... pe multe siteuri am vazt
iftw
Nivel 1
Nivel 1

Data de inscriere : 24/11/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de Barsoanu la data de Mar Ian 07, 2014 8:27 am

varza,nu faci nici un ban asa,la minerit pentru cei incepatori e rai,pt ca nu trebuie decat un tarnacop
Barsoanu
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 06/01/2014
Varsta : 18

Sus In jos

Mesaj Scris de hodinescu la data de Dum Feb 02, 2014 10:14 am

Barsoanu a scris:varza,nu faci nici un ban asa,la minerit pentru cei incepatori e rai,pt ca nu trebuie decat un tarnacop
frate nu stiu cine esti si pe ce server de metin ai jucat dar pentru metin 2 ro confirm ghidul din propria experienta si asta nu inseamna ca nu poti scoate bani si din minerit ..... dar mai greu

hodinescu
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 12/03/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de robertoboss7624 la data de Mier Feb 19, 2014 2:34 am

Bun Ghid pt. incepatori BRAVO!
robertoboss7624
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 04/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de stellrow la data de Mar Aug 19, 2014 5:03 am

Bun ghid chiar daca ia cam mult
stellrow
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 19/08/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum